es | fr | en

Diskoak urteka

2010 [4]

FABOREZ 04 (EHTE, 2010)

GEURE KOLKOTIK 2010 (EHTE, 2010)

ARRISKUA MAITE (Kupela, 2010)

ZE ESATEK (Ze esatek, 2010)

2009 [11]

BIZI! (Askoren artean, 2009)

FABOREZ 03 (EHTE, 2009)

ESNE ZOPAK (Esne Beltza, 2009)

GOSE III (Gose, 2009)

...ARTERAINO (Iker Goenaga, 2009)

MALLOTIK BEGIRA OROITZAPENAK BURURA (Juan Joxe Estanga, 2009)

HABANA SESSIONS (Kepa Junkera + Rolando Luna, 2009)

KALEA (Kepa Junkera, 2009)

NON ZUZTARRA, HAN ADARRA (Laja eta Mikel, 2009)

TRIKIDANTZ (Trikidantz, 2009)

DENBORAREN NAUFRAGO (Xabi Aburruzaga, 2009)

2008 [5]

FABOREZ 02 (EHTE, 2008)

ETXEA (Kepa Junkera, 2008)

GETXO (Korrontzi, 2008)

PAGOTXA (Kupela, 2008)

EUSCAT (Trikizio, 2008)

2007 [5]

AMASATIK ARRATERA (Astiasaran anaiak eta J.M. Beltran, 2007)

FABOREZ 01 (EHTE, 2007)

GOSE II (Gose, 2007)

GAUAREN HELDUAN (Imuntzo eta Beloki, 2007)

BIZKAIKO TRIKITIXA (Xabi Aburruzaga, 2007)

2006 [5]

CARLES BELDA I VALLS (Carles Belda, 2006)

AMORRUA (Iker Goenaga, 2006)

HIRI (Kepa Junkera, 2006)

GAU GIRO (Kupela, 2006)

ISILEAN (Urgabe, 2006)

2005 [5]

GOSE (Gose, 2005)

KORRONTZI (Korrontzi, 2005)

AZKEN JAZPANA (Laja, Ziolar eta Eguren, 2005)

THE SOLANOS (The Solanos, 2005)

TRIKITI DOINU KALETARRA (Zumarragako Trikitixa, 2005)

2004 [5]

AGUR (Epelde eta Larrañaga, 2004)

MENDE BATEN SOINUA (Epelde, Joxe Mari Soraluze, 2004)

GANBARAN BAI (Imuntzo eta Beloki, 2004)

KUKUMA (Kukuma, 2004)

JOTA VASCA (Serafin eta Antonia Aranzeta, 2004)

2003 [7]

ARRASATE TRIKITIXA ESKOLA (Arrasateko Trikitixa Eskola, 2003)

TXIKITXUTERIK (Iker Goenaga, 2003)

ISIDRO LARRAÑAGA (Isidro Larrañaga, 2003)

K (Kepa Junkera, 2003)

ZURETZAT (Koldo eta Arantxa, 2003)

HARRAPAZAK! (Kontrairo, 2003)

BIZIPEN GOSE (Triki ta ke, 2003)

2002 [6]

AUSKALO (Alaitz eta Maider, 2002)

EGUZKI BEGI (Laja eta Mikel, 2002)

SENTITZEN NAIZ (Maixa Lizarribar, 2002)

VULCANOREN ATZAMARRAK (Rufino Arrola, 2002)

HAIN ZUZEN (Tapia eta Leturia, 2002)

HI BIZI HADI (Urgabe, 2002)

2001 [14]

FESTA (Arakajun, 2001)

AISTERRAZU DA PLAZA BI (Askoren artean, 2001)

TRIKI MEX (Askoren artean, 2001)

SASIAREN SUSTRAIAK (Elgeta, Jazinto Rivas, 2001)

NOIZ ARTE? (Epelde eta Larrañaga, 2001)

SOINUAREN BIDAIA LUZEA (Gelatxo, Pedro Sodupe, 2001)

AGUR INTXORTA MAITE, 1936-37 gudako kantuak (Joseba Tapia, 2001)

NEGARREZ ABESTEN DUT (Junito Maltzeta, 2001)

MAREN (Kepa Junkera, 2001)

M-N EZTEN (M-n ezten, 2001)

BASUSARRI (Patxi eta Batbiru, 2001)

BIZKAIKO TRIKITILARIAK (Rufino Arrola, Luis Bilbao eta Kepa Arrizabalaga, 2001)

SOINU TXIKIAREN HANDITASUNA (Sakabi, Faustino Azpiazu, 2001)

TRIKI TA KE (Triki ta ke, 2001)

2000 [3]

URETIK IZOTZERA (Ena bada, 2000)

GOIZ EDO NOIZ? (Etzakit, 2000)

EGUNON (Gozategi, 2000)

1999 [10]

INSHALA (Alaitz eta Maider, 1999)

AI ENE! (Ene bada, 1999)

BIZKAIA (Enrike Zelaia, 1999)

GIPUZKOA (Enrike Zelaia, 1999)

LAPURDI (Enrike Zelaia, 1999)

ELKARRENONDOAN (Epelde eta Larrañaga, 1999)

LOUISIANARA NOA (Imuntzo eta Beloki, 1999)

QUÉBEC, Hamalau kantu independentziarako (Joseba Tapia, 1999)

BIZKAIKO KOPLA ZAHARRAK (Tapia eta Leturia, Xabier Amuriza, 1999)

URGABE (Urgabe, 1999)

1998 [15]

ALAITZ ETA MAIDER (Alaitz eta Maider, 1998)

ARAKAJUN (Arakajun, 1998)

GAUR OLERKIAK BIHAR PRESOAK EUSKAL HERRIRAT! (Askoren artean, 1998)

ROCKIN TRIKITIXA (Askoren artean, 1998)

DANTZAK (Enrike Zelaia, 1998)

ETZAKIT (Etzakit, 1998)

JUANITA (Furunda, 1998)

KALANBREAK (Gozategi, 1998)

LEONEN ORROAK (Ibon Koteron - Kepa Junkera, 1998)

SOINUGORRI (Iker Goenaga, 1998)

APOAREN EDERTASUNA (Joseba Tapia eta Koldo Izagirre, 1998)

LAU ESKUTARA (Kepa Junkera eta Julio Pereira, 1998)

BILBAO 00:00 H (Kepa Junkera, 1998)

KALEJIRA AL-BUK (Kepa Junkera, 1998)

SOLASIN (Maixa eta Ixiar, 1998)

1997 [7]

AISTERRAZU DA PLAZA (Askoren artean, 1997)

TRIKITIXA! Basque Melodeon Gems (Askoren artean, 1997)

TRANPATAN (Joseba Iparragirre, 1997)

MANTALGORRI (Maixa eta Ixiar, 1997)

ALBOKA ETA TRIKITIXA: LEON, MAURIZIA ETA FASIO (Maurizia, Leon eta Basilio, 1997)

ERO (Tapia eta Leturia Band, 1997)

1998 (Tapia eta Leturia, 1997)

1996 [9]

EGUBERRI BERRIAK (Enrike Zelaia, 1996)

FESTARA (Enrike Zelaia, 1996)

AINHOA (Gozategi, 1996)

SATURNOTRIK (Imuntzo eta Beloki, 1996)

LEONEN ORROAK (Kepa Junkera eta Ibon Koteron, 1996)

MURUMENDIKO MARI (Koldo eta Arantxa, 1996)

UHINEZ UHIN (Maixa eta Ixiar, 1996)

EMAN NIRI ESKUA (Maltzeta aita-alabak, 1996)

TRIKITI HERRIKOIA (Mardu Xarra, 1996)

1995 [8]

TAPIATARREN TRIKITIXA (Askoren artean, 1995)

TRIKI 1 DIATONIC DYNAMITE (Askoren artean, 1995)

ARABA (Enrike Zelaia, 1995)

BAXE NABARRA (Enrike Zelaia, 1995)

NAFARROA (Enrike Zelaia, 1995)

GOZATEGI (Gozategi, 1995)

EUSKAL HERRIKO DANTZAK (Isidro Larrañaga, 1995)

TAPIA ETA LETURIA BAND (Tapia eta Leturia Band, 1995)

1994 [4]

BETIKO TRIKITIXA (Askoren artean, 1994)

TRIKITI PIEZA BERRIAK (Askoren artean, 1994)

GURE OROITGARRI (Laja eta Landakanda, 1994)

GAUEKO ERRONDEA (Zabaleta eta Imanol, 1994)

1993 [3]

1971KO TXAPELKETA. TRINIDADEKO PLAZA. DONOSTIA (Askoren artean, 1993)

TRIKRISIA (Imuntzo eta Beloki, 1993)

MAIXA ETA ITZIAR, IKER ETA LARRAITZ (Maixa eta Itziar, Iker eta Larraitz, 1993)

1992 [3]

DULTZEMENEOA (Tapia eta Leturia, 1992)

AUSPOA ASTINDUZ (Zabale anaiak, 1992)

BASAJAUN (Zaldibobo, 1992)

1991 [3]

XVI. TRIKITIXA TXAPELKETA 1991 (Askoren artean, 1991)

JO EZAK! (Imuntzo eta Beloki, 1991)

TRIKITIXA ZOOM (Kepa Junkera, 1991)

1990 [3]

ZUBEROA (Enrike Zelaia, 1990)

TRIKI UP (Kepa, Zabaleta eta Imanol, 1990)

JUERGASMOAN (Tapia eta Leturia, 1990)

1988 [4]

XV. TRIKITIXA TXAPELKETA DONOSTIA 1988 (Askoren artean, 1988)

TRIKITIXA, BUELTIA ETA BEHETARRAK (Epelde eta Iturbide, 1988)

LAPARRAIZE (Esnaola eta Urruzola, 1988)

IMUNTZO ETA EPELARRE (Imuntzo eta Epelarre, 1988)

1987 [3]

BASERRITIK KALERA (Kaxiano, 1987)

KEPA, ZABALETA ETA MOTRIKU (Kepa, Zabaleta eta Motriku, 1987)

JO ETA HAUTSI (Tapia eta Leturia, 1987)

1986 [6]

EUSKAL HERRIKO TRIKITIXA TXAPELKETA 1986 ABADIÑO (Askoren artean, 1986)

XIV. TRIKITIXA TXAPELKETA 1986 (Askoren artean, 1986)

SUSTRAIETAN (Esnaola eta Urruzola, 1986)

ITSASONTZI BATEN (Kaxiano, 1986)

PEPE YANCIREN OMENEZ (Laja eta Landakanda, 1986)

LARRAITZKO TRIKITIXA (Mujika anai-arrebak, 1986)

1985 [3]

EUSKAL HERRIKO SOINU TRESNAK (Askoren artean, 1985)

EUSKAL HERRIKO XIII TRIKITIXA TXAPELKETA 1985 (Askoren artean, 1985)

AZKONOBIETA ETA IMANOL (Azkonobieta eta Imanol, 1985)

1984 [1]

ALBISTURKO TRIKITIXA (Iñaki eta Ramon, 1984)

1982 [2]

EUSKADIKO TRIKITIXA TXAPELKETA 1982 (Askoren artean, 1982)

MIREN ETA BINGEN (Miren eta Bingen, 1982)

1981 [2]

LAJA ETA LANDAKANDA (Laja eta Landakanda, 1981)

MALTZETA AITA-ALABAK (Maltzeta aita-alabak, 1981)

1980 [4]

EUSKADIKO TRIKITIXA TXAPELKETA 1980 AZPEITIAN (Askoren artean, 1980)

EUSKADIKO TRIKITIXA TXAPELKETA 1980 DONOSTIAN (Askoren artean, 1980)

ZAHARRA (Askoren artean, 1980)

ZUMARRAGAKO TRIKITIXA (Zumarragako Trikitixa, 1980)

1979 [3]

EUSKADIKO TRIKITIXA TXAPELKETA FINALA 1979 (Askoren artean, 1979)

EUSKADIKO TRIKITIXA TXAPELKETA SEMI FINALA 1979 (Askoren artean, 1979)

LAJA ETA LANDAKANDA (Laja eta Landakanda, 1979)

1975 [2]

URRESTILLAKO TRIKITIXA (Auntxa eta Iturbide, 1975)

TRIKITILARIAK (Sakabi eta Egañazpi, 1975)

1974 [1]

TRIKITILARIAK (Laja eta Iturbide, 1974)

1972 [2]

ACORDEONISTA (Enrike Zelaia, 1972)

ZUMARRAGA (Zumarragako Trikitixa, 1972)

1967 [3]

FESTIVAL VASCO (Enrike Zelaia, 1967)

BAILE VASCO I (Zumarragako Trikitixa, 1967)

BAILE VASCO II (Zumarragako Trikitixa, 1967)

1960 [2]

TRIKI-TRIXA DE ZALDIBAR I (Zaldibarko Trikitixa, 1960)

TRIKI-TRIXA DE ZALDIBAR II (Zaldibarko Trikitixa, 1960)